KONTROLOR SVAŘOVÁNÍ

Neaktivní nabídka

20000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Jste zodpovědný a precizní? Umíte číst z výkresové dokumentace? Baví Vás práce v oblasti kvality a vyznáte se ve svařování? Pak hledáme právě Vás! Mezinárodní společnost působící ve strojírenství, která se dynamicky rozvíjí, hledá vhodné kandidáty na pozici: KONTROLOR SVAŘOVÁNÍ (20-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Kontrola svarů ve strojírenské výrobě
  • Provádění rozměrových kontrol
  • Dohlížení a dodržování nařízené jakosti
  • Vyhotovení zprávy o výsledcích měření
  • Výstupní kontrola jakosti produktů

Co požadujeme?

  • SOU nebo SŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe na obdobné pozici ve strojírenství výhodou
  • Schopnost rozpoznat kvalitu svarů
  • Schopnost čtení technických výkresů
  • Spolehlivost, důslednost, zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Příspěvek na dojíždění nebo ubytování
  • Příspěvek na stravování
  • Profesní a osobnostní rozvoj
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineeringpraha@acjobs.cz.