OPERÁTOR CNC FRÉZKY

Neaktivní nabídka

15000 - 22000 Kč

Máte středoškolské vzdělání technického zaměření a víceletou zkušenost s obsluhou CNC strojů v oboru obrábění? Vyznáte se v technické dokumentaci? Technická zdatnost a manuální zručnost je Vám vlastní? Pak na nic nečekejte a zašlete nám Váš životopis! Významná nadnárodní společnost hledá vhodného kandidáta na pozici: OPERÁTOR CNC FRÉZKY

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha a údržba CNC frézky
  • seřizování a ošetřování stroje
  • manipulace s nástroji, polotovary a obrobky – upínání a ustavování jejich polohy na stroji
  • součinnost při organizaci optimalizacI výroby

Co požadujeme?

  • vzdělání technického zaměření
  • praxi s obráběním na CNC strojích
  • manuální zručnost a technická zdatnost
  • ochotu práce na směny

Co nabízíme?

  • zajímavou práci v nadnárodní společnosti
  • odpovídající mzdové hodnocení
  • bonusy za kvalitu, docházku a nadstandartní výkony
  • závodní stravování
  • možnost zvyšování kvalifikace
  • jazykové kurzy
  • místo výkonu práce: Olomoucký/Moravskoslezský kraj