INŽENÝR KVALITY - AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Máte středoškolské nebo vysokoškolské vzdělání v technickém směru? Umíte anglicky nebo německy na pokročilé úrovni a máte chuť jazyk nadále rozvíjet? Máte praxi v oblasti kvality a baví Vás práce v tomto oboru? Pak pro Vás máme vhodnou pracovní nabídku na pozici: INŽENÝR KVALITY - AUTOMOTIVE

Pracovní náplň

  • sledování kvality výrobků
  • spolupráce na interních a externích auditech
  • řešení zákaznických i interních reklamací
  • komunikace se zákazníky

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • angličtinu nebo němčinu na pokročilé úrovni
  • praxi v oblasti kvality min. 2 roky
  • uživatelskou znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • motivující platové ohodnocení
  • závodní stravování, týden dovolené navíc
  • zázemí prosperující mezinárodní firmy
  • nástup ihned
  • místo výkonu práce: Pardubický kraj