STAVEBNÍ INŽENÝR - JUNIOR (32 - 40.000 KČ)

Neaktivní nabídka

32000 - 40000 Kč

Vystudovali jste vysokou školu se zaměřením na stavebnictví a máte zkušenosti se statickými výpočty? Ovládáte anglický jazyk na komunikativní úrovni a umíte pracovat v programech používaných při projektování? Chcete své zkušenosti uplatnit ve významné mezinárodní společnosti na pozici STAVEBNÍ INŽENÝR - JUNIOR v Hradci Králové? Pak hledáme právě Vás! Prosperující mezinárodní společnost hledá nového kolegu na pozici: STAVEBNÍ INŽENÝR - JUNIOR

Čisté pracovní prostředí

Pracovní náplň

  • Provádění statistických výpočtů
  • Pravidelní komunikace se zákazníky
  • Analýza zákaznických požadavků
  • Kooperace s vývojovým týmem
  • Odhalování chyb a navrhování zlepšení
  • Pracovní cesty za zákazníky v rámci ČR

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání zaměřené na stavebnictví
  • Zkušenosti na pozici statik/projektant výhodou ne podmínkou
  • Znalost provádění statických výpočtů
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Schopnost pracovat v týmu, komunikativnost
  • ŘP sk. B - aktivní řidič

Co nabízíme?

  • Zajímavá práce v mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy, odborné vzdělávání
  • Firemní akce, přátelský kolektiv
  • Další zaměstnanecké bonusy
  • Místo výkonu práce: Hradec Králové