TEST TECHNIK/VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (30 - 38.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 38000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha-východ

Vystudovali jste střední nebo vysokou školu v oboru elektro? Jste technicky zaměřená osobnost, která často vymýšlí nová, lepší řešení? Domluvíte se anglicky? Pak nás neváhejte obratem kontaktovat! Úspěšná nadnárodní výrobní společnost sídlící nedaleko Prahy přijme do svého týmu šikovného kolegu nebo kolegyni na pozici: TEST TECHNIK/VHODNÉ PRO ABSOLVENTY (30 - 38.000 KČ)

Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Údržba testovacích zařízení, popřípadě spolupráce na jejich inovaci a vývoji
  • Spolupráce na zlepšování výrobního procesu
  • Poradenská činnost a komunikace napříč společností
  • Administrativní činnosti spojené s prací

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro – pozice je vhodná také pro absolventa VŠ
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Základy programování
  • Orientace v elektronických obvodech
  • Samostatnost, důslednost, komunikativní osobnost

Co nabízíme?

  • Velmi dobré platové podmínky
  • Finanční bonusový systém
  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Profesní růst
  • Pozice je vhodná pro ženy i muže
  • Místo výkonu práce: Praha - východ