INŽENÝR KVALITY S AJ

Neaktivní nabídka

32000 - 47000 Kč

Hledáte práci na pozici INŽENÝR KVALITY S AJ na Vysočině? Preferujete stabilní mezinárodní společnosti, které Vám umožní rozvoj v oboru a využití cizích jazyků? Pak hledáme právě Vás! INŽENÝR KVALITY S AJ (32 - 47.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zabezpečování kvality nových projektů
  • Stanovování procesů kvality
  • Komunikace se zákazníky, řešení reklamací
  • Tvorba interní dokumentace, pravidelný reporting
  • Kooperace interních auditů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi na obdobné pozici v automotive
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Znalost 8D, ISO 16949, PPAP, APQP, FMEA
  • Aktivní přístup, organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v mezinárodní společnosti
  • Možnost závodního stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a další odborné kurzy

  • Místo výkonu práce: Vysočina