PROGRAMÁTOR ROBOTICKÉHO OBRÁBĚNÍ

Neaktivní nabídka

28000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Máte technické vzdělání a zajímáte se o oblast obrábění, broušení a leštění? Hledáte novou příležitost, kde byste využili své zkušenosti a schopnosti a za svou prací viděli výsledky? Domluvíte se anglicky nebo německy? Pak hledáme práve Vás! Dynamicky se rozvíjející společnost hledá do svého týmu nového kolegu na pozici: PROGRAMÁTOR ROBOTICKÉHO OBRÁBĚNÍ (28 - 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zhotovení programu či případných změn
  • Odstraňování odchylek
  • Testování programu na reálném robotovi
  • Zefektivňování výroby u zákazníka
  • Upravování programů robota ve výrobě

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání (elektro výhodou)
  • Anglický nebo německý jazyk na středně porkočilé úrovni
  • Zkušenosti s programováním (alespoň praxe ze školy)
  • Technické myšlení, zaměření na obrábění, broušení apod.
  • Řidičský průkaz skupiny B

Co nabízíme?

  • Rozmanitou práci u lídra na trhu
  • Přístup k nejnovějším technologiím v oboru
  • Možnost dalšího kariérního růstu a osobního rozvoje
  • Práci na projektech v ČR i zahraničí
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: okres Jihlava