KONSTRUKTÉR - STROJÍRENSTVÍ, AUTOMOTIVE

Neaktivní nabídka

25000 - 35000 Kč

Jsi absolventem SŠ nebo VŠ? Máš zájem o práci v konstrukci? Baví tě 3D prostředí ve strojírenství nebo automotive odvětví? Mluvíš alespoň trochu anglicky nebo německy? NAPIŠ! Mezinárodní firma v Pardubickém kraji hledá: KONSTRUKTÉRA

Pracovní náplň

  • 3D návrhy strojírenských dílů
  • Práce s výkresovou dokumentací
  • Podílení se na vývoji nových dílů
  • Spolupráce s výrobou a technologií

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
  • Alespoň základní znalost angličtiny nebo němčiny
  • Znalost 3D programů jako např. Catia, Pro/E, SolidWorks...
  • Ochotu se učit, cestovat a pracovat v kolektivu

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání s možností profesního růstu
  • Školení
  • Jazykové kurzy
  • Spoluúčast na mezinárodních projektech

  • Místo výkonu práce: okres Pardubice