MECHANIK - ÚDRŽBÁŘ (35- 40.000 Kč)

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Most

Hledáte práci v technickém oboru a máte alespoň výuční list? Disponujete základními znalostmi hydrauliky a pneumatiky? Pokud máte zájem, zašlete nám váš životopis a my se s vámi rádi spojíme na pozici MECHANIK - ÚDRŽBÁŘ (35- 40.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Opravy a údržba výrobních strojů a zařízení
  • Preventivní / korektivní údržbářské práce dle plánu
  • Zápisy provedených prací
  • Objednávání náhradních dílů

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU strojírenského směru
  • Zručnost
  • Technické myšlení
  • Základní znalosti hydrauliky a pneumatiky
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Certifikáty pro svařování, VZV, tlakové nádoby jsou výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • Zaměstnanecké výhody
  • Osobní ohodnocení
  • Variabilní složka mzdy
  • Měsíční, pololetní i Vánoční bonusy
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní/ životní pojištění
  • Dotované stravování
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Lokalitu Mostecko