UKLÍZEČKA - MORAVANY (150 Kč/h)

Neaktivní nabídka

150 - 150 Kč

Hledáme spolehlivou a pečlivou uklízečku, která se připojí k našemu týmu pro udržení čistoty a hygieny v našich kancelářských a výrobních prostorách. Nabízíme částečný úvazek dle dohody. Neváhejte, zašlete nám svůj životopis a připojte se k týmu s rodinnou atmosférou a férovým šéfem na pozici: UKLÍZEČKA - MORAVANY (150 Kč/h)

Pracovní náplň

  • Úklid kancelářských prostor, včetně vysávání, vytírání podlah, utírání prachu a čištění povrchů.
  • Údržba sociálních zařízení a kuchyňských prostor
  • Vynášení a vysprchování odpadkových košů
  • Udržování čistoty výrobních prostor, včetně likvidace odpadků a dodržování standardů čistoty.

Co požadujeme?

  • Zkušenosti s úklidem firemních prostor
  • Pečlivost a schopnost pracovat samostatně
  • Zodpovědný přístup

Co nabízíme?

  • Zázemí stabilní společnosti s víceletou tradicí na trhu
  • Práci na zkrácený úvazek dle domluvy 3x týdně 4h
  • Stravenkový paušál
  • Teambuildingové akce
  • Penzijko po zkušebce
  • Multisportka
  • Možnost práce na dohodu nebo pracovní smlouvu
  • Možnost nástupu: červenec/srpen

  • Místo pracoviště: Moravany u Brna