MISTR VÝROBY (35-45.000 Kč)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Hledáte práci jako Vedoucí výrobního týmu? Chcete pracovat ve stabilní nadnárodní společnosti? Rádi se učíte novým technologiím a chtěli byste se třeba i dále vzdělávat? Tak neváhejte a zašlete nám Váš životopis na pozici MISTR VÝROBY (35-45.000 Kč).

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na dojíždění

Pracovní náplň

    - Vedení týmu operátorů výroby a seřizovačů
    - Zodpovědnost za část výrobního procesu
    - Technická podpora operátorů ve výrobě
    - Řešení běžných provozních problémů
    - Spolupráce s ostatními odděleními

Co požadujeme?

    - Vzdělání u nás nehraje žádnou roli
    - Oceníme Vaše zkušenosti z obdobné pozice v automotive
    - Schopnost koordinovat práci seřizovačů a operátorů
    - Ochotu pracovat na směnný provoz
    - Zájem učit se novým technologiím

Co nabízíme?

    - Stabilní nadnárodní společnost
    - Měsíční bonus za docházku, dovednosti, výkonost
    - Příspěvek na dopravu
    - 25 dní dovolené
    - Dotované stravování
    - Roční odměny
    - Příspěvek na volnočasové aktivity
    - Možnost kariérního růstu
    - Umožníme Vám možnost dalšího vzdělávání
    - Lokalitu Žatecko

Kdo vám pomůže?

Eliška Berková
HR Consultant

+420773773884
usti@acjobs.cz