ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE (30.000 Kč)

30000 - 32000 Kč

Hledáte novou pracovní příležitost v oblasti administrativy a personalistiky? Chcete pracovat v unikátním prostředí ve stabilní společnosti? Pošlete nám Váš životopis k posouzení! Hledáme novou posilu na pozici: ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/CE (30.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Administrativní práce na oddělení
  • Vedení personální agendy zaměstnanců oddělení
  • Zpracování účetních dokladů a vedení podkladny
  • Technicko-administrativní podpora projektů
  • Práce v informačním systému

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v technickém či ekonomickém oboru
  • ŘP sk.B
  • Znalost MS OFFICE
  • Základní povědomí o účetnictví
  • Dobré komunikační schopnosti

Co nabízíme?

  • Zajímavou práci ve stabilní společnosti
  • Pružnou pracovní dobu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy

  • Místo výkonu práce: 15 km od Moravského Krumlova