INŽENÝR KVALITY OBLAST MSA - MOŽNOST HOMEOFFICE!

48000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Hledám mezi zkušenými kvalitáři specialistu zaměřeného na analýzu měřících systémů! Našel/a jste se v náplni práce, vyhovuje Vám ohodnocení a nabídka benefitů? Hledáte nové pracovní zázemí? Pokud stále kýváte hlavou můžete přestat - jedno volné místo právě máme a BEREME Vás! Stačí se jen představit zasláním životopisu!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Zaměření na komplexní analýzy měřících systémů, aby bylo možné posoudit, zda jsou měřící zařízení a procesy měření dostatečně spolehlivé a přesné
  • Přesné zpracování výsledků analýz, jejich vyhodnocování, příprava prezentací
  • Aktivní spolupráce s ostatními odděleními společnosti, poskytování podpory při analýze dat a zajištění transparentního přenosu informací a školení
  • Zajištění přípravy auditů, komunikace s klienty, odprezentování výsledků a možností

Co požadujeme?

  • SŠ/VOŠ/VŠ - technického směru
  • Prokazatelné zkušenosti z odd. kvality
  • Znalost metod statistického řízení kvality
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • PC - balíček MS Office, interní systémy
  • Technické, analytické, prezenční, komunikační, organizační schopnosti
  • Schopnost zodpovědné a samostatné práce, stejně jako týmové spolupráce
  • Ochota dojíždět do místa výkonu práce - Pardubice

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 48.000 Kč
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Vlastní rozvržení pracovního plánu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost částečného Homeoffice
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Občerstvení na pracovišti
  • Pracovní vybavení - telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Místo výkonu: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.