ELEKTRO PROJEKTANT - SLABOPROUD (55-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

55000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte SŠ/VŠ vzdělání elektro oboru a zkušenost s projektováním slaboproudu? Máte znalost programu AutoCAD a Revit a aktivní elektro vyhlášku? Chcete se podílet na zajímavých projektech? Pak mi pošlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici: ELEKTRO PROJEKTANT - SLABOPROUD (55-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zpracování elektro dokumentace v AutoCAD a Revit
  • Zajišťování technické podpory inženýringu
  • Evidence změn a tvorba podkladů
  • Spolupráce s kolegy a klienty

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro
  • Praxi v oboru
  • Znalost AutoCAD a Revit
  • Aktivní elektro vyhlášku

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Pružnou pracovní dobu
  • Home office
  • Multisport kartu
  • Kafeterii
  • Stravenkový paušál
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Termín nástupu: IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!