VZV - SKLADNÍK (26-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

26000 - 32000 Kč

Máte praxi jako skladník a řidič VZV z výrobní společnosti a hledáte práci? Máte řidičák a skupinu B? Super, přesně vás hledáme! Pošlete životopis na pozici VZV - SKLADNÍK (26-32.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Nakládky a vykládky materiálu
  • Zavážení výrobních linek
  • Práce se skenerem
  • Zadávání dat do systému

Co požadujeme?

  • SOU (výuční list)
  • VZV oprávnění
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič)
  • Praxi ze skladu z výrobní společnosti
  • Zodpovědnost, pečlivost

Co nabízíme?

  • Stabilní společnost a příjemné pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvky na dopravu a stravu
  • Bonusy
  • Školení
  • Lokalitu Teplice

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu usti@acjobs.cz.