ŠIKOVNÝ STROJAŘ - OD 55.000 KČ + BENEFITY

55000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Prostějov

Jste zapálený a kreativní profesionál se zájmem o technologický vývoj a konstrukci? Máte vzdělání technického směru a umíte pracovat v CAD systémech navíc Vám nedělá problém komunikace s kolegy napříč kontinenty stejně jako skočit do monterek a vyřešit problémy přímo ve výrobě? Výborně! Právě hledám Šikovného strojaře do VYŠKOVA! Jste to vy? Představte se mi životopisem a zjistíme to!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Podpora při zajištění a organizování přípravy výroby po technologické stránce a aktivní řešení problémů
  • Tvorba technické dokumentace, kusovníky, příprava prototypů, schvalování dílů a výběr dodavatelů
  • Schopnost 3D modelování, vizualizací, analýz a simulací
  • Zajištění technických změn a aktualizací, včetně zavádění nových produktů a nákupu nových technologií
  • Inovace, úspory, efektivita, sledování, hodnocení a kontrola
  • Práce v CAD systémech
  • Komunikace odd. napříč společností
  • Příslušná dokumentace a evidence

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání v oboru strojírenství, elektrotechniky nebo příbuzného oboru
  • Zkušenosti z odd. vývoje nebo titul v příslušném oboru
  • Pokročilé znalosti softwaru pro konstrukční práce (např. SolidWorks, AutoCAD, Inventor)
  • Schopnost číst, tvořit technické výkresy a dokumentaci
  • Znalost technických postupů a standardů
  • Schopnost analytického postupu a systematičnosti
  • Komunikační, organizační a technické dovednosti a schopnost pracovat v týmu
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni
  • Ochota dojíždět do místa výkonu práce

Co nabízíme?

  • Nástupní plat od 55.000 Kč
  • Příspěvky a prémie
  • Vlastní rozvržení pracovního plánu
  • Flexibilní pracovní doba
  • Možnost Homeoffice/po adaptaci
  • 25 dnů dovolené
  • Odpočinek u maséra - ZDARMA!
  • Občerstvení na pracovišti
  • Dotovaná strava v místní jídelně
  • Stravenky
  • Pracovní vybavení - telefon a notebook
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Možnost profesního i platového růstu
  • Sleva na firemní produkty
  • Prázdninová péče o Vaše děti
  • Místo výkonu: Vyškov

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Jana Srncová
Team Leader

+420775474383
prace@acjobs.cz