ŠÉF ODD. VÝVOJE - OD 65.000 KČ + BENEFITY

Neaktivní nabídka

65000 - 83000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste již zkušeným bardem na poli konstrukce a technologie? Nečiní Vám problém uchopit otěže vedení a dohledu nad správným fungováním svěřeného úseku? Dokážete maximálně využít dostupných prostředků a proměnit je v efektivní funkční celek? Navíc jste schopen všechny potřeby vykomunikovat v německém jazyce? Pak jste právě ten, koho hledáme! Představte se mi v životopise a staňte se vedoucím našeho oddělení vývoje!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Přímé vedení odd. technologie a konstrukce
  • Plánování, návrhy, uspořádání, realizace, vyhodnocování, optimalizace výroby po technologické stránce
  • Dohled nad uspořádáním strojů a pracoviště
  • Kontrola a vyhodnocování efektivity
  • Sledování a vyhodnocení nákladů, návrhy šetření, inovace a testy nových postupů
  • Práce v CAD systémech
  • Podpora kolegů
  • Komunikace s ostatními odděleními společnosti
  • Vedení příslušné dokumentace

Co požadujeme?

  • Min. SŠ - technického zaměření
  • Prokazatelná praxe ve vedoucí pozici výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost technické, projektové dokumentace a schopnost tvorby technologických postupů
  • PC - MS Office, práce s CAD systémy
  • NJ - komunikativní
  • Přirozená autorita, technická zdatnost, systematičnost, proaktivita, pečlivost, iniciace a časová flexibilita
  • Chuť dále růst

Co nabízíme?

  • Nástupní mzda od 65.000 Kč
  • Práce na zajímavých projektech
  • Moderní a čisté prostředí s novými technologiemi
  • Flexibilní pracovní doba
  • Vlastní organizace práce
  • Osobní ohodnocení
  • Mimořádné prémie
  • Příspěvky
  • Benefitní program
  • Firemní vzdělávací programy a školení
  • Možnost profesního a platového růstu
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Místo výkonu: Rosice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.