ABSOLVENT PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ (33-45.000 KČ)

33000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Toužíš po začátku své kariéry, kde můžeš uplatnit svou vášeň pro inovace a procesní zdokonalování? Hledáme nadšeného absolventa procesního inženýrství, který by se chtěl připojit k našemu týmu a společně s námi budovat budoucnost. Pošli mi životopis a získej flek! ABSOLVENT PROCESNÍHO INŽENÝRSTVÍ (33-45.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Budeš součástí týmu zkušených profesionálů, kteří ti pomohou rozvinout tvé schopnosti a dovednosti v oblasti procesního inženýrství.
  • Získáš možnost pracovat na projektech, které mohou měnit průmyslové standardy a přinášet nové pohledy do automobilového odvětví.
  • Poskytneme ti příležitost k neustálému učení a profesnímu růstu prostřednictvím školení a odborných kurzů.

Co požadujeme?

  • Absolvent(ečka) procesního inženýrství nebo příbuzného oboru
  • Máš vášeň pro inovace a nebojíš se výzev
  • Umíš sdílet své nápady a efektivně spolupracovat v týmu
  • Schopnost komunikovat v anglickém jazyce v písemné i ústní formě
  • Znalost Lean metod, Flowchart, FMEA apod.

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní doma
  • Možnost občasného homeofficu
  • Mobilní telefon a notebook
  • Příspěvek na dojíždění
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Závodní stravování
  • Moderní prostory
  • Přátelské prostředí
  • Nástup možný ihned

  • Lokalitu: okres Žďár nad Sázavou

Kdo vám pomůže?

Bc. Marie Pomykalová
HR Consultant

+420739025261
engineering@acjobs.cz

Divize Engineering