ROZPOČTÁŘ (40-50.000 Kč) junior

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte vystudovanou střední nebo vysokou školu stavebního zaměření? Baví Vás příprava rozpočtů a kalkulací stavebních projektů? Rádi byste se v této oblasti dále rozvíjeli? Pak neváhejte a dejte nám o sobě vědět! Pro úspěšnou stavební společnost hledáme nového kolegu/kolegyni na projekty v rámci rekonstrukce a výstaveb pozemních staveb.

Pracovní náplň

  • Provádění rozpočtů a kalkulací
  • Detailní sestavení výkazu výměr
  • Tvorba cenových nákladů projektů
  • Komunikace se subdodavateli
  • Spolupráce s projektovými manažery a stavbyvedoucími
  • Práce s projektovou dokumentací

Co požadujeme?

  • Alespoň SŠ s maturitou ve stavebním oboru
  • Zkušenosti na obdobné pozici - výhodou
  • Znalost rozpočtového programu (RTS nebo Kros) - výhodou
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci - výhodou
  • Spolehlivost a zodpovědnost

Co nabízíme?

  • Měsíční odměny
  • Sick days
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Atraktivní projekty
  • Pracovní prostředí, kde můžete uplatnit své dovednosti a zkušenosti
  • Občerstvení na pracovišti

  • Termín nástupu: IHNED/dle domluvy
  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.