QUALITY ENGINEER (40-70.000 Kč)

30000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Tachov

Jste ostřílený kvalitář, který má oko pro detail a nikdy nepodceňuje žádnou maličkost? Nebojíte se vést jednání v cizím jazyce? Pak hledáme právě vás! Nadnárodní výrobní společnost přijme kolegy na pozici: QUALITY ENGINEER (40-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků
  • Kontrola kvality výroby a požadavků na výrobek
  • Řešení zákaznických reklamací a zpracování reportů
  • Zpracovávání podkladů v SAP systému
  • Analýzy chyb a minimalizace zmetkovitosti

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ Vzdělání
  • Zkušenosti v automotive
  • AJ/NJ na komunikativní úrovni
  • Znalost systému SAP
  • Ochotu cestovat do zahraničí

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • 13. mzdu
  • Vánoční bonusy
  • Kvartální bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Závodní stravování
  • Pohodovou atmosféru
  • Možnost jazykových kurzů

  • Lokalita: Ostrov u Stříbra