SERVISNÍ ELEKTROTECHNIK (35-45.000 Kč)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Je tu příležitost pro cestovatele! Máte elektro vzdělání a platnou elektro vyhlášku? ANO? Tak zašlete svůj životopis. Stabilní a zavedená společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: SERVISNÍ ELEKTROTECHNIK (35-45.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Práce na slaboproudé a silnoproudé elektroinstalaci
  • Servis a údržba zařízení
  • Montáž systémů
  • Výjezdy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání
  • Elektrovyhláška
  • Šance i pro ABSOLVENTY
  • ŘP.sk.B
  • Ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Mzda dle zkušeností a odvedené práce
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Mimořádné finanční odměny
  • 20 dní dovolené + volné Vánoce
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy

  • Místo výkonu práce: okolí Šumperka + výjezdy v rámci ČR