TECHNIK/KONTROLOR 3D MĚŘENÍ (40 - 45.000 KČ)

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Jste strojař, kterého baví oblast 3D měření. Samozřejmostí je pro Vás práce s běžnými měřidly? Pečlivost a přesnost je Vaší silnou stránkou a pokud k tomu v tuto chvíli hledáte novou pracovní výzvu, tak nám co nejdříve zašlete Váš životopis! Úspěšná strojírenská společnost hledá posilu na pozici TECHNIK/KONTROLOR 3D MĚŘENÍ (40 - 45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Práce s běžnými i 3D měřidly
  • Komunikace s týmem
  • Kontrola vyrobených dílů
  • Vedení kontrolní dokumentace
  • Manipulace s díly pomocí VZV, popřípadě jeřábu

Co požadujeme?

  • Min. SOU strojírenského zaměření (případně příbuzný obor)
  • Schopnost práce s běžnými měřidly
  • Alespoň krátkou zkušenost s 3D měřícími přístroji
  • Dobrou orientaci ve strojírenských výkresech
  • Pokud jste někdy obsluhoval/a VZV bude to pro Vás určitě výhoda
  • Ochotu pracovat na 3 směny (ranní/odpolední/noční)
  • ŘP sk. B

Co nabízíme?

  • Stabilní práci v moderní strojírenské společnosti
  • Finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • 25 dnů dovolené
  • Prémie
  • Dotované stravování
  • Multisport kartu
  • Nástup ihned nebo dohodou
  • Lokalita: Plzeň