PROJEKTANT V ELEKTROTECHNICE (50-70.000 Kč)

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Tábor

Máte vystudovaný elektrotechnický obor? Zkušenost s AutoCADem? A chcete se v tomto oboru nadále rozvíjet? Pošlete mi Váš životopis k posouzení ještě dnes a já Vám obratem zavolám! Hledá se: PROJEKTANT V ELEKTROTECHNICE (50-70.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za zpracování projektové dokumentace elektroinstalací
  • Příprava elektro projektové dokumentace
  • Komunikace se zákazníky
  • Práce v terénu dle zadané zakázky

Co požadujeme?

  • Vzdělání elektrotechnického oboru (Elektro vyhláška §10 velkou výhodou)
  • Velmi dobrá orientace v technické dokumentaci
  • Znalost MS OFFICE, AutoCAD
  • Komunikativní osobnost
  • ŘP sk B

Co nabízíme?

  • Možnost home officů
  • Zajímavou práci s možností kariérního posunu
  • Zaměstnanecké bonusy
  • Lukrativní mzdu dle zkušeností
  • Práci ve stabilní společnosti

  • Místo výkonu práce: 20km od Tábora