TVOŘTE A NAVRHUJTE! HLEDÁME KONSTRUKÉRA!

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Hodonín

Hledáme posily na naše oddělení Konstrukce. Ovládáte Anglický jazyk na komunikativní úrovni? Pracovali jste již v SolidWorksu, nebo podobném programu? ANO? Pak nám zašlete svůj Životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Konstrukce v systému SolidWork
  • Práce na nových projektech
  • Tvorba a aktualizace výrobků
  • Modelování
  • Spolupráce při zavádění nových výrobků do výroby
  • Práce na moderním pracovišti
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí pomocí AJ

Co požadujeme?

  • VOŠ/VŠ - technického zaměření
  • Praxe konstruktéra ve výrobní společnosti
  • Pokročilá znalost technické, projektové dokumentace
  • PC - MS Office, práce s CAD systémy, znalost ERP systémů
  • AJ - komunikativní úroveň slovem i písmem

Co nabízíme?

  • Nástupní plat dle praxe
  • Prémie a bonusy, protože si Vážíme Vaší tvrdě odvedené práce
  • Pravidelné navyšování mzdy
  • Flexibilní pracovní doba
  • Práce na zajímavých projektech
  • Notebook a telefon samozřejmostí
  • 25 dní dovolené, abyste měli dostatek času na odpočinek
  • Firemní vzdělávání, protože u nás nestojíte na jednom místě
  • Možnost platového i profesního růstu
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Flexipass

  • Místo výkonu práce: Hodonín

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.