INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (40-55.000 KČ)

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Žďár nad Sázavou

Máte SŠ vzdělání a zkušenosti v oblasti výrobní kvality? Hledáte místo, kde budete moci pravidelně využívá komunikativní znalost angličtiny? Chcete být za svou práci férově odměněni? Tak to jste tu správně! Pošlete nám životopis a staňte se součástí významné nadnárodní společnosti jako: INŽENÝR ZÁKAZNICKÉ KVALITY (40-55.000 KČ)

Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • komunikace se zákazníky společnosti
  • spolupráce se nových projektech
  • zpracování reklamací a příslušné dokumentace
  • analýza výrobních neshod
  • účast na auditech
  • spolupráce napříč společností

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání
  • zkušenost na pozici inženýra kvality nebo podobné
  • znalost nástrojů kvality
  • komunikativní znalost angličtiny - podmínkou!
  • smysl pro zodpovědnost a analytické myšlení

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy a prémie
  • odpovídající pracovní vybavení
  • příspěvek na dopravu i pojištění
  • dotované závodní stravování
  • možnost jazykového vzdělávání
  • firemní akce a další...

  • lokalitu: okres Žďár nad Sázavou