CNC OBSLUHA FRÉZY (30-40.000 KČ)

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete neustále rozvíjet své dovednosti v oblasti CNC frézování? Jste ochotní práce ve třísměnném provozu a orientujete se v technické dokumentaci? Staňte se klíčovou součástí dynamického týmu! Neváhejte a zašlete nám Váš životopis ještě dnes! Prosperující společnost hledá posilu na pozici: CNC OBSLUHA FRÉZY (30-40.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Ovládání CNC stroje v oblasti frézování
  • Volba obráběcích parametrů a nástrojů
  • Úprava programu a korekce obrábění
  • Měření obráběného a hotového kusu

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání strojírenského zaměření - výhodou
  • Znalost technické dokumentace
  • Zkušenosti s programy Heidenhain, Sinumeric nebo Fanuc - výhodou
  • Zodpovědnost, pečlivost, týmovost
  • Ochota práce ve třísměnném provozu

Co nabízíme?

  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Bonusy a prémie
  • Odměny za aktivní přístup
  • Možnost profesního růstu
  • Stabilní prostředí

  • Lokalitu: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.