OBSLUHA STROJŮ SE SYSTÉMEM FANUC NA 1 SMĚNU (35.-45.000 KČ)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte zkušenost se systémem FANUC a rádi byste práci na 1 směnu? Výrobní firma v Kuřimi hledá odborníka na obsluhu strojů se systémeme Fanuc. Pošlete mi aktuální životopis a já se Vám ozvu..

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha strojů se řídícím systémem Fanuc
  • pravidelná práce s nástroji – seřizování, výměna
  • vizuální kontrola hotových výrobků
  • práce dle výkresové dokumentace
  • udržování pracovního místa
  • další práce dle nadřízeného

Co požadujeme?

  • min SOU, SŠ technický obor
  • nutná znalost práce a orientace ve výkresové dokumentaci
  • nutná znalost fungování systému Fanuc
  • manuální zručnost

Co nabízíme?

  • mzda dle dosavadních zkušeností až 45.000 Kč
  • práce na 1 směnu/37.5 hod týdně
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvky na penzijko, stravu,
  • možnost kariérního postupu
  • čistá výroba
  • zaměstnance pravidelně vzděláváme
  • na začátku projdete propracovaným adaptačním školením
  • místo výkonu práce Kuřim

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.