OBRÁBĚČ KOVŮ NA 2 SMĚNY (33-42.000 KČ)

mzdové ohodnocení

Jablonec nad Nisou

Máte zkušenosti s obráběním kovů a znalost třískového obrábění? Chcete pracovat jen na dvě směny? Tak mi zašlete životopis, zavoláme si a pracovní pozici probereme! Malá přátelská společnost hledá do svého týmu parťáka na pozici: OBRÁBĚČ KOVŮ NA 2 SMĚNY (33-42.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Obrábění dle výkresové dokumentace
  • Obsluhování obráběcích zařízení i jiných strojů
  • Kontrola kusu
  • Údržba strojů dle plánu údržby

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělání (strojní) - výhodou
  • Znalost třískového obrábění
  • zkušenosti s frézkou, frézovacím centrem výhodou
  • Manuální zručnost, spolehlivost

Co nabízíme?

  • Zázemí úspěšné společnosti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Jazykové a odborné vzdělávání
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Turnov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.