SERVISNÍ TECHNIK – OBRÁBĚCÍ STROJE (50. – 60.000 Kč)

50000 - 60000 Kč

Jste zkušeným servisním technikem se zaměřením na rotační stroje? Máte platnou vyhlášku 50? Nevadí Vám cestovat po střední Evropě? Chcete pracovat pro zahraniční společnost, která dodává špičková frézovací centra? SERVISNÍ TECHNIK – OBRÁBĚCÍ STROJE (50. – 60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Instalace a zprovoznění 3 – 5 osých fréz
  • Poskytování konzultací
  • Pravidelný servis
  • Školení zákazníků
  • Řešení problémů na místě a analýza poruch
  • Poskytování technické podpory externím zákazníkům
  • Udržování nejaktuálnějších informací o službách v interní firemní databázi
  • Vyřízení servisních hovorů a problémů
  • Proaktivní komunikace se zákazníkem
  • Skladové hospodářství – díly, nářadí – dle firemních standardů
  • Dodržování firemních pravidel a předpisů

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání v oboru elektro/strojírenství
  • Zkušenosti v oblasti oprav obráběcích strojů
  • Vyhláška 50/1978, Sb. §6 nebo vyšší
  • Dobrá znalost anglického jazyka - dokumentace a školení v AJ
  • Znalosti v oblasti strojírenství
  • Manuální zručnost, schopnost provádět složité mechanické opravy a údržbu
  • Zkušenosti s CNC řízením
  • Servis a orientace na zákazníka, stejně jako vysoká flexibilita
  • Samostatnost, přesnost, analytický způsob práce
  • Ochota cestovat

Co nabízíme?

  • Finanční bonusy a diety
  • 27 dní dovolené
  • Služební auto (lze využít i pro soukromé cesty)
  • Služební telefon a notebook.
  • Profesní rozvoj a vzdělávání
  • Stabilní zaměstnání
  • Nástup ihned/ dle dohody
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Místo výkonu práce: Střední Evropa, jinak home office

Kdo vám pomůže?

Ing. Renáta Galečková
Business Care Manager

+420773773887
sales@acjobs.cz

Divize Sales & Logistics