TECHNICKÝ KOORDINÁTOR (45-50.000 KČ)

45000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Uherské Hradiště

Hledáme kandidáta, který bude klíčovým členem našeho týmu a přispěje k vytváření kvalitní a precizní technické dokumentace. Pokud máte schopnost pracovat s detaily, zájem o technická témata a vášeň pro přesnou dokumentaci, mohli byste být tím pravým kandidátem na tuto pozici. Neváhejte a zašlete nám životopis! Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: TECHNICKÝ KOORDINÁTOR (45-50.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Příprava a tvorba technické dokumentace
  • Zodpovědnost za nastavení a správu systému
  • Účast na plánování a koordinaci projektů
  • Spolupráce s dalšími odděleními a kolegy

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání, ideálně technického směru
  • Praxi s grafickými programy
  • Výbornou komunikativní znalost AJ
  • Znalost PC, MS Office
  • Komunikační a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Možnost profesního a kariérního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Sick days
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Uherskohradišťsko

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.