JUNIOR INŽENÝR V PRŮMYSLU (mzda dle zkušeností)

mzdové ohodnocení

Prostějov

POZOR! Je tu šance i pro absolventy technických oborů! Ukončili jste vysokou školu nebo střední a máte už nějakou tu praxi v oboru? Komunikaci v angličtině nebo němčině máte v malíčku? Hledáte své první, nebo nové zaměstnání s dlouhodobou perspektivou? Tak to čtete správně! Výrobní společnosti hledá novou posilu: JUNIOR INŽENÝR V PRŮMYSLU (mzda dle zkušeností)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • analýza a monitoring
  • zlepšení využívání zdrojů
  • optimalizace norem
  • spoluúčast na auditech

Co požadujeme?

  • vzdělání v technickém oboru
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni
  • znalost práce v MS Office, zejména EXCEL
  • řp. sk. B

Co nabízíme?

  • mzda dle znalostí a zkušeností
  • finanční bonusy
  • dovolená 25 dní
  • příspěvek na stravování

  • místo výkonu práce: Prostějov