STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA M/Ž (35-45.000 KČ)

40000 - 48000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte technické vzdělání? Ovládáte práci na PC a dobře se orientujete v technické dokumentaci? Máte alespoň nějakou praxi na obdobné pozici? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis! Do stabilní a zavedené společnosti hledáme nového kolegu na pozici: STROJÍRENSKÝ TECHNOLOG - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA M/Ž (35-45.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Tvorba technologických postupů a návodek
  • Monitoring tech. postupů na pracovištích
  • Tvorba podkladů ke kalkulaci výrobků
  • Spolupráce s odd. konstrukce, výroby a kvality
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ technického směru
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou
  • Orientaci v technické dokumentaci
  • Znalost práce na PC

Co nabízíme?

  • Možnost osobního i kariérního růstu
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění či životní
    pojištění
  • Věrnostní prémie

  • Místo výkonu práce: Okres: Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.