VÝROBNÍ TECHNOLOG

Neaktivní nabídka

25000 - 29000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste technicky založený člověk? Máte analytické a technické myšlení? Chtěli byste být součástí mezinárodní společnosti? Významná zahraniční společnost působící v oblasti strojírenství, hledá do svých řad kolegu/-ni na pozici VÝROBNÍ TECHNOLOG

Pracovní náplň

  • Tvorba technologických postupů
  • Technologická příprava, dle zadaných podkladů
  • Kontrola strojů a montážních postupů
  • Zpracování technologické dokumentace
  • Spolupráce na výběru náhradních dílů

Co požadujeme?

  • Min. SŠ technického zaměření - strojírenský obor výhodou
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Schopnost kontruovat ve 3D programu
  • Mírně pokročilá úroveň anglického jazyka
  • Systémové a analytické myšlení
  • Praxe výhodou

Co nabízíme?

  • Práci ve stabilní mezinárodní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • Akční a roznorodou práci
  • Stravování na pracovišti
  • Jazykové kurzy
  • Lokalita: Brno
  • Nástup ihned nebo dohodou