ELEKTROINŽENÝR KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ (40-50.000 Kč)

Neaktivní nabídka

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Chcete pracovat ve stabilní společnosti a znáte dobře kamerové systémy? Hledáme člověka se znalostí automatizace, který se orientuje v senzorice! Jste to právě VY? Pošlete nám svůj životopis a zúčastněte se výběrového řízení na pozici: ELEKTROINŽENÝR KAMEROVÝCH SYSTÉMŮ (40-50.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • příprava výrobních linek se zaměřením na testovací optické a detekční systémy
  • příprava kamerových testovacích systémů a programu
  • spolupráce na projektech při zavádění nových výrobků (specifikace potřebných přípravků a zařízení, jednání s dodavateli, kontrola zařízení při přejímce)
  • účast na jednání o kvalitě a implementace výsledků do technologického vybavení výrobních linek
  • spolupráce se zahraničními kolegy při řešení úkolů
  • spolupráce při zlepšování výrobních procesů

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru, nejlépe strojírenství / elektro
  • pokročilá znalost anglického a českého jazyka
  • znalost práce na PC
  • znalost vision systému nebo kamerových senzorů - OMRON, SICK, Panasonic
  • základní znalosti průmyslové automatizace - přehled v senzorice, v pneumatických a elektrických pohonech
  • manuální zručnost, kreativní a technické myšlení, samostatný a zodpovědný přístup k práci
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • Ochota pracovat v nepřetržitém provozu - 12ti hodinové směny / jednosměnný provoz s pohotovostí (na telefonu jako technická podpora pro oddělení údržby).

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • čisté a klimatizované prostředí
  • možnost sebevzdělávání a kariérní růst
  • Zaměstnanecké slevy na produkty
  • mobilní tarify pro Vás i Vaši rodinu

  • Místo výkonu: Pardubice