PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ + AUTOMOBIL PRO SOUKROMÉ ÚČELY

mzdové ohodnocení

Ostrava

Máte zkušenosti s projektovým nákupem a jste technicky založenou osobností? Umíte anglicky na komunikativní úrovni a umíte pracovat s IS SAP? Jste ochotný/á cestovat a stát se členem mezinárodní společnosti? Zašlete nám svůj životopis v CZ i EN verzi a staňte se členem našeho týmu! Mezinárodní společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: PROJEKTOVÝ NÁKUPČÍ + AUTOMOBIL PRO SOUKROMÉ ÚČELY

Reagujte! Budete mezi prvními.
Služební auto

Pracovní náplň

  • Vyhledávání dodavatelů
  • Komunikace se stávajícími dodavateli
  • Sestavování konceptů řešení
  • Zajištění plynulého toku materiálu
  • Tvoření a editování kmenových dat
  • Úzká spolupráce s odděleními napříč firmou (účetní, technické, právní)
  • Příprava investičních plánů
  • Optimalizace nákupních procesů
  • Rozsah do různých technických oborů
  • Reporting KPI

Co požadujeme?

  • Praxe s projektovým nákupem podmínkou
  • Praxe se systémem SAP
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Ochota cestovat 30% ročně

Co nabízíme?

  • Bonusy a prémie
  • Automobil i pro soukromé účely
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Dovolená nad rámec zákona
  • Možnost home office
  • Příspěvek na vzdělávání
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na kulturu, zdraví , sport
  • Kariérní růst
  • Notebook a mobilní telefon
  • Slevy u mobilního operátora a dalších partnerů

    Místo výkonu práce: Ostrava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.