MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY *IT* SLUŽEB

Neaktivní nabídka

50000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás IT v kombinaci s obchodem? Rádi udržujete vztahy se zákazníky, na kterých stavíte Váš úspěch? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Stabilní a zavedená společnost hledá do svých řad nového parťáka na pozici: MANAŽER PRO KLÍČOVÉ ZÁKAZNÍKY *IT* SLUŽEB

Reagujte! Budete mezi prvními.
Moderní technologie

Pracovní náplň

  • péče o stávající zákazníky v oblasti IT
  • hledání nových obchodních příležitostí
  • organizování obchodních akcí pro zákazníky
  • úzká spolupráce s obchodním týmem

Co požadujeme?

  • základní orientaci v oblasti IT
  • výborné komunikační dovednosti
  • cit pro naslouchání potřeb zákazníka
  • silné analytické a prezentační dovednosti
  • mírně pokročilá znalost AJ
  • znalost MS OFFICE

Co nabízíme?

  • zavedený a stabilní produkt na trhu
  • přes 30 dní volna za rok
  • bonusy/prémie
  • flexibilní pracovní dobu
  • HOME OFFICE
  • stravenky
  • firemní akce aj.

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Praha