KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ (28-30.000 KČ)

Neaktivní nabídka

28000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáte stabilní zaměstnání? Máte zkušenost s kontrolou kvality ve výrobě? Můžete pracovat ve 3směnném režimu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Stabilní a zavedená společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: KONTROLOR KVALITY VE VÝROBĚ (28-30.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Průběžná kontrola a měření kvality výroby
  • Operativní řešení procesních a kvalitativních problémů
  • Dokumentace kvality výroby
  • Navrhování nápravných opatření

Co požadujeme?

  • Praxi na pozici kontrolora ve výrobě min. 1 rok
  • Ochota pracovat ve 3směnném režimu
  • Znalost práce na PC
  • Základní znalost MS OFFICE

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Bonusy/prémie
  • Stravenky
  • MULTISPORTKA
  • Firemní akce

  • Nástup možný IHNED
  • Místo výkonu práce: Modřice