VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU (60.-80.000Kč)

Neaktivní nabídka

60000 - 80000 Kč

Máte zkušenosti v oblasti operativního nákupu (ideálně strojírenská výroba nebo automotive? Umíte s nějakými většími ERP systémy, jako je třeba SAP? Rádi komunikujete v anglickém jazyce a chcete ho využívat na denní bázi? Pak hledáme právě Vás! Do stabilní společnosti hledáme posilu na pozici: VEDOUCÍ OPERATIVNÍHO NÁKUPU (60.-80.000Kč)

Pracovní náplň

  • vedení divize operativního nákupu
  • řízení cca 7 členného týmu
  • zodpovědnost za plynulý průběh nákupu
  • vedení a motivace týmu
  • vyjednávání s dodavateli a zákazníky

Co požadujeme?

  • praxi v operativním nákupu
  • zkušenosti ze strojírenské výroby nebo automotive
  • znalost ERP systému
  • anglický jazyk slovem i písmem

Co nabízíme?

  • pružná pracovní doba
  • možnost home office
  • obsáhlý balíček benefitů
  • příspěvek na dopravu
  • příspěvek na sport

    Místo výkonu práce: Valtice