OSOBNÍ ŘIDIČ SK. B

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Baví Vás řídit a doprava po Praze vás nerozhodí? Máte zkušenosti jako osobní řidič a hledáte uplatnění? Jste flexibilní a chcete pracovat jen od pondělí do pátku? Pak mi pošlete svůj životopis! Významná stavební společnost hledá kolegu/kolegyni na pozici: OSOBNÍ ŘIDIČ SK. B

Pracovní náplň

  • řízení firemního vozidla
  • starost o cesty generálního ředitele a vedení společnosti
  • cesty především po Praze, případně na Moravu

Co požadujeme?

  • platné řidičské oprávnění sk. B
  • trestní bezúhonnost
  • flexibilitu (občasné brzké cesty, případně ve večerních hodinách)

Co nabízíme?

  • až 27 dní dovolené
  • příspěvek na stravování
  • Flexi pass a Multisport kartu
  • příspěvek na penzijní a životní připojištění
  • rozvoj zaměstnanců
  • zlevněné mobilní tarify

  • možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • místo výkonu práce: Praha + cestování

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!