VEDOUCÍ 3D MĚŘENÍ (45-60.000 Kč)

Neaktivní nabídka

45000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Hledáte pozici ve 3D měření? Máte praxi z výrobní společnosti a s programováním CMM zařízení. Znáte aplikaci SPC? Komunikujete anglicky se zákazníky? Hledáme právě vás! Pošlete nám životopis na pozici VEDOUCÍ 3D MĚŘENÍ!!!

Pracovní náplň

  • 3D měření (CAD modely, SW Calypso)
  • Programování CMM zařízení
  • SPC aplikace
  • Porovnání tolerance od dodavatelů
  • Hodnocení technických norem od zákazníka

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ technického směru
  • Praxi 3-5 let s 3D měřením
  • Znalost CAD, programování CMM, aplikace SPC
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (podmínkou)
  • Čtení výkresové dokumentace

Co nabízíme?

  • Spolupráci na nových projektech
  • Pružnou pracovní dobu
  • Dovolenou navíc, kafeterii
  • Bonusy (na Vánoce aj.)
  • Příspěvky (doprava, penzijní připojištění)
  • Lokalitu: Podbořany