ELEKTROPROJEKTANT (30-40.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Šumperk

Jste absolventi elektrotechnické školy a rádi byste odstartovali svou profesní kariéru? Nebo jste již odborníci na slovo vzatí a hledáte novou pracovní příležitost? Hledáme novou posilu na pozici ELEKTROPROJEKTANT pro posílení našeho projekčního týmu! Zašlete nám svůj životopis ještě dnes a chyťte příležitost za pačesy :)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • tvorba projektové dokumentace
  • projektování v AutoCAD
  • orientace na silnoproudé a slaboproudé elektroinstalace
  • cestování k zákazníkům

Co požadujeme?

  • vzdělání v elektrooboru
  • šance i pro absolventy bez praxe
  • platná elektro vyhláška, min par. 6
  • znalost práce v MS Office a AutoCAD
  • řp. sk B
  • ochota cestovat

Co nabízíme?

  • mzda dle znalostí a zkušeností, s pravidelným růstem
  • mimořádné finanční odměny
  • dovolená 20 dní + volno na Vánoce
  • příspěvek na stravování
  • možnost cestovat

  • místo výkonu práce: 30 min od Šumperka