PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR (50-55.000 KČ)

Neaktivní nabídka

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovy Vary

Máš organizační schopnosti a rád by jsi je uplatnil ve strojním průmyslu? Máš analýzu v malíčku? Chceš svoje nápady jak zefektivnit výrobu předat dál? Náš člověk jsi právě TY! Pošli nám svůj životopis na sojkova@acjobs.cz a staň se novým členem týmu jako: PRŮMYSLOVÝ INŽENÝR (50-55.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • komunikace s nadřízenými
  • přijímání nových strojů od dodavatele
  • spolupráce a komunikace s dodavateli
  • řízení projektů pro zefektivnění výroby
  • hledání nových výrobních technologií
  • tvorba pracovních postupů

Co požadujeme?

  • min. středoškolské vzdělání - strojní
  • manuální zručnost
  • zkušenosti z obdobné pozice
  • zkušenosti s technickými výkresy
  • angličtina/němčina slovem i písmem

Co nabízíme?

  • mobilní telefon
  • notebook
  • flexibilní pracovní doba
  • stravenky
  • roční bonusy

  • místo výkonu práce: Karlovy Vary