VSTŘIKOSEŘIZOVAČ (35.000 KČ)

Neaktivní nabídka

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Karlovy Vary

Máte minimálně výuční list z technického oboru? Jste manuálně zruční a umíte logicky uvažovat? Provoz na 3 směny pro vás není problém? Zašlete mi Váš životopis na sojkova@acjobs.cz a staňte se novou posilou mezinárodní výrobní společnosti na pozici: VSTŘIKOSEŘIZOVAČ (35.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • seřizování a údržba vstřikovacích lisů
  • příprava pro výrobu
  • výměna nástrojů na vstřikolisech
  • účast na poradách

Co požadujeme?

  • SOU vzdělání v technickém oboru
  • praktickou zkušenost se vstřikovacími lisy VÝHODOU
  • šikovnou a samostatnou osobu
  • technickou zdatnost a logické uvažování
  • ochotu pracovat na 3 směny

Co nabízíme?

  • stravenky
  • 25 dní dovolené
  • obědy ve společnosti
  • roční bonusy
  • vzdělávací kurzy

  • místo výkonu práce: Karlovy Vary