POVĚŘENEC PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ - CYBRE SECURITY (100. - 110.000 Kč)

Neaktivní nabídka

100000 - 110000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Disponujete právním vzděláním? Chcete být zodpovědný za IT bezpečnost a IT governance? Máte chuť prohloubit své znalosti v oblasti CybreSecurity? Staňte se strážcem IT bezpečnosti pro společnost s velkým objemem zpracovávaných dat. POVĚŘENEC PRO OCHRANU OSOBNÍCH ÚDAJŮ - CYBRE SECURITY (100. - 110.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Identifikace potenciálních mezer v GDPR, udržování a rozvíjení.
  • Zapojení se do bezpečnostních incidentů.
  • Provádění interních a externích audity související s GDPR.
  • Správa interních požadavků SAR.
  • Poskytování přímé zpětné vazby a nápady na zlepšení DPO a managementu.

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru právo.
  • Znalost GDPR a českého zákona o ochraně osobních údajů.
  • Výborná znalost angličtiny schopnost vést jednání.
  • Zodpovědnost a schopnost samostatné práce.
  • Proaktivní přístup.
  • Odolnost vůči stresu.
  • Znalost EU IT výhodou.
  • Zájem o IT prostředí výhoda.

Co nabízíme?

  • Home Office.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Pracovní příležitosti v oblasti IT.
  • Rozsáhlá technická školení.
  • Firemní vyhrazené parkoviště.
  • Multisport karta.
  • Denní příspěvek na stravu.
  • Mobilní telefon s firemním tarifem.
  • Jazykové kurzy.
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu hykel@theones.cz.
Těšíme se na konzultaci s Vámi.