ELEKTRO TECHNIK JUNIOR (30-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

30000 - 35000 Kč

Máte vystudovanou střední školu elektrotechnického oboru? Zajímáte se o oblast automatizace, silnoproud nebo slaboproudu? Jste typ, který pracuje raději v kanceláři a má rád "čistou práci"? Chcete pracovat pro menší mladý kolektiv úspěšné společnosti? Pak nám zašlete Váš životopis a přihlaste se do výběrového řízení na pozici: ELEKTRO TECHNIK JUNIOR (30-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Spolupráce na návrhu jednodušších technických řešení
  • Spolupráce na návrhu technických řešení
  • Komunikace s dodavateli/zákazníky
  • Spolupráce se zkušenějšími kolegy

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání elektrotechnického oborou
  • Technické myšlení
  • Zájem o oblast elektrotechniky, kutilství, bastlení
  • Anglický jazyk výhodou nikoliv podmínkou

Co nabízíme?

  • Práci na jednu směnu
  • 5 týdnů dovolené + navíc 3 SD
  • Finanční bonusy 2x ročně
  • Možnost slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na stravování
  • Zdarma nápoje (čaj, káva, voda)
  • Pravidelné teambuildingové akce (motokáry, bowling..)
  • A když už jsme unavení, zahrajeme si na firmě stolní fotbálek :-)
  • Nástup možný ihned/dle domluvy

  • Místo výkonu práce: Brno - město