ZKUŠEBNÍ TECHNIK - NÁSTUP IHNED (30-45.000 KČ)

Neaktivní nabídka

30000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Královéhradecký kraj

Máte vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání ve strojírenství nebo elektru? Domluvíte se bez problému anglicky? Pak hledáme právě Vás! Stabilní společnost hledá nového kolegu na pozici ZKUŠEBNÍ TECHNIK (30-45.000 KČ).

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kontrola technických požadavků pro zadávání zkoušek
  • Provádění zkoušek v oblasti mechanických, klimatických a vibračních vlivů
  • Vyhodnocení průběhů zkoušek, vypracování protokolů o jejich výsledku

Co požadujeme?

  • SŠ nebo VŠ v oboru elektro nebo strojírenství
  • Středně pokročilou úroveň anglického jazyka
  • Samostatnost, komunikativnost, pečlivost, aktivní přístup

Co nabízíme?

  • Jazykové kurzy na pracovišti
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • Stravenky

  • Lokalita: Miletín