TECHNOLOG - CHEMIK S AJ (28-35.000 Kč)

Neaktivní nabídka

28000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Ústí nad Labem

Máte vystudovanou vysokou školu v oboru chemie? Je Vám blízká oblast technologie v chemickém průmyslu a rádi byste pracovali pro českou společnost se zahraničním přesahem? Pak pro vás máme skvělou příležitost! TECHNOLOG - CHEMIK S AJ (28-35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Organizace technologické přípravy výroby
  • Plánování a příprava oprav zařízení
  • Návrh technologických postupů
  • Příprava a zpracování technologických předpisů, stanovování norem
  • Zpracování podkladů pro kalkulaci
  • Odpovědnost za řídicí systémy a oblast metrologie
  • Zaškolování nových kolegů do provozu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání v chemickém oboru podmínkou
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
  • Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni
  • Schopnost vyhodnocování dat a návrh řešení
  • Vhodné i pro absolventy

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní doba
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování od zaměstnavatele
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Možnost výhodného mobilního tarifu
  • Perspektivní práce ve stabilní společnosti

  • Nástup možný ihned/po dohodě
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.