HLEDÁME ÚDRŽBÁŘE S VYHLÁŠKOU 50/1978 Sb.!

Neaktivní nabídka

30000 - 30000 Kč

Stále se díváte po novém zaměstnání? Už Vás nebaví pořád dokola rolovat a hledat férového zaměstnavatele? Máte školu a dokonce platnou elektro vyhlášku? Už dál nehledejte! Nabízíme stabilní zaměstnání pro lidi, co čekají skvělé finanční ohodnocení ale i práci do které se budou těšit! Napište!

Pracovní náplň

  • Budete provádět opravy zařízení dle technických standartů
  • Budete se podílet na realizaci údržby
  • Budete provádět inspekční pochůzky
  • Budete hledat příčinu závad
  • No a samozřejmě komunikovat s celým týmem

Co požadujeme?

  • Ukončené SŠ elektrovzdělání
  • Technické myšlení, znalost elektrodokumentace
  • Vyhláška 50/1978 Sb.

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Bezúročné půjčky
  • Finanční benefity a prémie
  • Můžete v kariéře pokračovat
  • Bohaté bonusy - docházkový, za nástup, dojíždění
  • Přijďte na pohovor a zjistíte více! ;)

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.