ELEKTROKONSTRUKTÉR JUNIOR (25-32.000 Kč)

Neaktivní nabídka

25000 - 32000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte vzdělání v oboru elektroí? Baví Vás práce v AutoCADu a ovládáte i další programy?Jste schopen se domluvit v anglickým jazyce? Zašlete CV a pracujte v výrobní společnosti zabývající se energií budoucnosti jako: ELEKTROKONSTRUKTÉR JUNIOR (25-32.000 Kč)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • tvorba elektro kusovníků
  • vytváření dokumentace pro výrobu
  • cenová kalkulace
  • 3D modelování a tvorba specifikace rozvaděčů
  • občasné výjezdy na instalace

Co požadujeme?

  • min. SŠ vzdělání obor elektro
  • znalost anglcikého jazyka na mírně porkčoilé úrovni
  • zkušenost s prací v Autocad, Inventor
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)
  • zkušenost na obdobné pozici velkou výhodou

Co nabízíme?

  • 3 dny sickdays
  • příspěvek na stravování
  • služební telefon a notebook
  • jazykové kurzy
  • odborné vzdělávání
  • odborné zaškolení

  • místo výkonu práce: Třebíč
  • nástup možný ihned

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.