VÝSTUPNÍ KONTROLA I ABSOLVENT - BONUS 60 000 Kč

Neaktivní nabídka

26000 - 30000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máš elektrovzdělání a toužíš po rozmanité práci, kde se rozhodně nudit nebudeš? Zodpovědnost máš pod kůží a 3 směny zvládneš levou vzadu? Pak vůbec neváhej, pošli mi svůj životopis a já se budu těšit na spolupráci.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

    Naši elektro machři dávají dohromady veškeré části motoru.
    Pak si otestují, jak to smontovali a zda je vše funkční. Pracují s elektro mašinkama.
    Jsi odpovědný za to, že se ven dostane jen opravdu funkční a výkonný stroj.

Co požadujeme?

    SOU nebo SŠ elektro zaměření/ vhodné i pro absolventy
    Manuální zručnost, přesnost a soběstačnost
    Ochota pracovat na 3 směny
    Vyhlášku 50/1978 Sb. § 5 nebo 6

Co nabízíme?

    Plat až 30 000 Kč
    Nástupní BONUS 60 000 Kč
    Příplatky za směnost
    5 týdnů dovolené
    Práci v čistém moderním prostředí
    Penzijní připojištění
    Svoz z vybraných zastávekzdarma
    Bonus za doporučení kandidáta
    Dotovaná kantýna
    Zvýhodněné mobilní tarify
    Čistící a ošetřující prostředky
    Možnost zvyšování kvalifikace
    Firemní akce

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.